Шорти піжамні колекції NIGHTWEAR AW61-SOW232
Шорти піжамні колекції NIGHTWEAR AW61-SOW232
Шорти піжамні колекції NIGHTWEAR AW61-SOW232
Шорти піжамні колекції NIGHTWEAR AW61-SOW232

Також ми пропонуємо такі продукти :

Штани жіночі

ASIN
899 UAH. 494 UAH.

Штани жіночі

ATIVI
1199 UAH. 600 UAH.

Штани жіночі

MILIW
1199 UAH. 659 UAH.

Шорти піжамні колекції NIGHTWEAR. Колір Рожевий

Модель : AW61-SOW232
Old price : 259 UAH.
Ціна : 130 UAH.

Оберіть колір:
Рожевий

Оберіть розмір:
S Таблиця розмірів
Шорти жіночі піжамні спортивного фасону. Пояс пришивний на гумку. Бічна кишеня розташована від поясу до лінії бічного шва, оброблена строчкою. На поясі пристрочений декоративний шнурок. Низ виробу оброблений розпошивалкою. Склад: 100% бавовна
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.