Шорти жіночі WS18-SOW221
Шорти жіночі WS18-SOW221
Шорти жіночі WS18-SOW221
Шорти жіночі WS18-SOW221

Також ми пропонуємо такі продукти :

Шорти жіночі

PULJU
799 UAH. 479 UAH.

Штани жіночі

DAFI A
899 UAH.

Штани жіночі

DAFI A
899 UAH.

Шорти жіночі WS18-SOW221. Колір Рожевий

Модель : WS18-SOW221
Ціна : 431 UAH.

Оберіть колір:
Рожевий

Оберіть розмір:
LMSXS Таблиця розмірів
Шорти жіночі лінії Casual2. Модель спортивного фасону, виконана з м'якого трикотажу. Пояс на гумку та шнурок. Низ підігнутий двічі на лице. Задні кишені настрочені, одна з них оздоблена контрастною тканиною.Склад: 77% поліестер , 18% віскоза, 5% спандекс
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.