Шорти жіночі WS18-SOW221
Шорти жіночі WS18-SOW221
Шорти жіночі WS18-SOW221
Шорти жіночі WS18-SOW221

Також ми пропонуємо такі продукти :

Штани жіночі

MILIW
1199 UAH. 659 UAH.

Штани жіночі CIRIT

21CIRIT
999 UAH. 699 UAH.

Шорти жіночі. Колір Рожевий

Модель : WS18-SOW221
Ціна : 359 UAH.

Оберіть колір:
Рожевий

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Шорти жіночі лінії Casual2. Модель спортивного фасону, виконана з м'якого трикотажу. Пояс на гумку та шнурок. Низ підігнутий двічі на лице. Задні кишені настрочені, одна з них оздоблена контрастною тканиною.Склад: 77% поліестер , 18% віскоза, 5% спандекс
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.