Шорти жіночі WS18-SOW211
Шорти жіночі WS18-SOW211
Шорти жіночі WS18-SOW211
Шорти жіночі WS18-SOW211

Також ми пропонуємо такі продукти :

Штани жіночі

COMFORT 28
999 UAH. 599 UAH.

Штани жіночі

AGANA
799 UAH. 479 UAH.

Штани жіночі

EVERBASE 8
699 UAH. 384 UAH.

Шорти жіночі. Колір Світло-сірий

Модель : WS18-SOW211
Ціна : 499 UAH.

Оберіть колір:
Світло-сірий

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Шорти жіночі лінії Casual2. Модель виконана з мякої літньої тканини зі скаладками на передній частині та вшитим поясом. Задня частина по лінії талії на гумку. Склад: 100% віскоза
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.