Шорти жіночі WS18-SOW211
Шорти жіночі WS18-SOW211
Шорти жіночі WS18-SOW211
Шорти жіночі WS18-SOW211

Також ми пропонуємо такі продукти :

Штани жіночі

ASIN
899 UAH. 494 UAH.

Штани жіночі

MAGUEZ
999 UAH. 599 UAH.

Штани жіночі

MILIW
1199 UAH. 659 UAH.

Шорти жіночі. Колір Світло-сірий

Модель : WS18-SOW211
Ціна : 499 UAH.

Оберіть колір:
Світло-сірий

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Шорти жіночі лінії Casual2. Модель виконана з мякої літньої тканини зі скаладками на передній частині та вшитим поясом. Задня частина по лінії талії на гумку. Склад: 100% віскоза
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.