Шорти жіночі лінії Novelty WS17-SOW111
Шорти жіночі лінії Novelty WS17-SOW111
Шорти жіночі лінії Novelty WS17-SOW111
Шорти жіночі лінії Novelty WS17-SOW111

Також ми пропонуємо такі продукти :

Штани жіночі

WS18-TRW211
499 UAH.

Штани жіночі CIRIT

21CIRIT
999 UAH. 699 UAH.

Штани жіночі EVB 59

21EVB 59
799 UAH.

Шорти жіночі лінії Novelty. Колір Світло-сірий

Модель : WS17-SOW111
Old price : 399 UAH.
Ціна : 259 UAH.

Оберіть колір:
Світло-сірий

Оберіть розмір:
M Таблиця розмірів
Шорти жіночі трикотажні, стиль casual. На передніх половинках розташовані злегка заокруглені, врізні кишені. На задніх- кокетка. В бічних швах, кокетці та низу виробу прострочений декоративний кант з вивороту тканини. Пояс на гумку та з оздоблюючим шнурком- китицею. Шорти виконані з тканини типу "two face". Склад: 97% бавовна, 3% еластан
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.