Штани- легінси жіночі лінії Basic  WS17-TRW211
Штани- легінси жіночі лінії Basic  WS17-TRW211
Штани- легінси жіночі лінії Basic  WS17-TRW211
Штани- легінси жіночі лінії Basic  WS17-TRW211

Також ми пропонуємо такі продукти :

Шорти жіночі

CLTN 283
659 UAH. 395 UAH.

Штани жіночі

ONKLO
999 UAH. 549 UAH.

Штани жіночі EVB 59

21EVB 59
799 UAH.

Штани- легінси жіночі лінії Basic . Колір Світло-сірий

Модель : WS17-TRW211
Old price : 359 UAH.
Ціна : 233 UAH.

Оберіть колір:
Світло-сірий

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Штани жіночі трикотажні завужені. Пояс пришивний, по спинці на гумку. Кишені та гульфик- обманки, на задній частині кокетка. Низ оброблений манжетами з декративними строчками. Склад: 50% віскоза, 20% бавовна, 30% поліестер
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.