Штани чоловічі "joggers" лінії ABRA AW61-TRM111
Штани чоловічі "joggers" лінії ABRA AW61-TRM111
Штани чоловічі "joggers" лінії ABRA AW61-TRM111
Штани чоловічі "joggers" лінії ABRA AW61-TRM111

Також ми пропонуємо такі продукти :

Штани чоловічі

CHECK CHINOS
1299 UAH. 909 UAH.

Штани чоловічі

KEMBLER
1199 UAH. 719 UAH.

Шорти чоловічі

CORBIN SH STRIPE
1159 UAH. 695 UAH.

Штани чоловічі "joggers" лінії ABRA. Колір Чорний

Модель : AW61-TRM111
Old price : 699 UAH.
Ціна : 350 UAH.

Оберіть колір:
Чорний

Оберіть розмір:
S Таблиця розмірів
Штани текстильні спортивного крою "joggers". На передніх штанках підрізи вижче та нижче лінії коліна, оздоблені подвійною строчкою. В боках розташовані кишені. На задній половині- кокетка, оздоблена шкіряною нашивкою та накладні кишені. Пояс на гумку та з декоративним шнурком. Низ штанів оброблений манжетами на гумку. Склад: 98% бавовна, 2% лайкра
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.