Штани-кюлоти лінії No limits WS17-TRW311
Штани-кюлоти лінії No limits WS17-TRW311
Штани-кюлоти лінії No limits WS17-TRW311

Також ми пропонуємо такі продукти :

Штани-кюлоти лінії No limits

WS17-TRW311
459 UAH. 230 UAH.

Штани жіночі

ONKLO
999 UAH. 549 UAH.

Штани жіночі EVB 22

21EVB 22
659 UAH.

Штани-кюлоти лінії No limits. Колір Жовто-зелений

Модель : WS17-TRW311
Old price : 459 UAH.
Ціна : 230 UAH.

Оберіть колір:
Жовто-зелений

Оберіть розмір:
MS Таблиця розмірів
Штани трикотажні жіночі, вільного силуету кюлоти. Пояс на гумку. Вкорочені, широкі. Модель виконана з мякої тканини. Склад: 94% віскоза, 6% лайкра
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.