Штани жіночі WS18-TRW221
Штани жіночі WS18-TRW221
Штани жіночі WS18-TRW221
Штани жіночі WS18-TRW221
Штани жіночі WS18-TRW221

Також ми пропонуємо такі продукти :

Штани-кюлоти лінії No limits

WS17-TRW311
459 UAH. 230 UAH.

Штани жіночі

AGANA
799 UAH. 479 UAH.

Штани жіночі MALWAN

21MALWAN
1159 UAH.

Штани жіночі. Колір Світло-сірий

Модель : WS18-TRW221
Ціна : 599 UAH.

Оберіть колір:
Світло-сірий

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Жіночі штани лінії Casual2. Спортивного покрою. В бічних швах врізні кишені. Пояс та низ штанок на гумці. Модель оздоблена текстовим друком на одній штанці. Склад: 100% бавовна
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.