Штани жіночі лінії Novelty WS61-TRW121
Штани жіночі лінії Novelty WS61-TRW121
Штани жіночі лінії Novelty WS61-TRW121

Також ми пропонуємо такі продукти :

Шорти жіночі

CLTN 283
659 UAH. 395 UAH.

Штани жіночі EVB 59

21EVB 59
799 UAH.

Штани жіночі LIDIDI

21LIDIDI
699 UAH.

Штани жіночі лінії Novelty. Колір Чорний

Модель : WS61-TRW121
Old price : 699 UAH.
Ціна : 384 UAH.

Оберіть колір:
Чорний

Оберіть розмір:
MXS Таблиця розмірів
Штани жіночі злегка завужені до низу. На передніх половинках - бічні кишені, центральна застібка на блискавку. На задніх половинках штанів - кокетка, дві кишені в рамку (обманки) оздоблені декоративними строчками та гудзиками. Склад: 97% бавовна, 3% еластан
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.