Штани жіночі триктажні спортивного крою колекції COLLEGE AW61-TRW101
Штани жіночі триктажні спортивного крою колекції COLLEGE AW61-TRW101
Штани жіночі триктажні спортивного крою колекції COLLEGE AW61-TRW101
Штани жіночі триктажні спортивного крою колекції COLLEGE AW61-TRW101

Також ми пропонуємо такі продукти :

Шорти жіночі

MASUKI
959 UAH. 575 UAH.

Штани жіночі

AGANA
799 UAH. 479 UAH.

Штани жіночі CELESIA

CELESIA
1159 UAH. 580 UAH.

Штани жіночі триктажні спортивного крою колекції COLLEGE. Колір Сірий

Модель : AW61-TRW101
Old price : 599 UAH.
Ціна : 300 UAH.

Оберіть колір:
Сірий

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Штани жіночі триктажні спортивного крою. Пояс з тканини- гумки (РІБ) на шнурок. На передньому полотнищі зрізаний бочок, в лінії зрізу розташована кишеня в листочку (листочка також з тканини-гумки). На задньому- кокетка, оздоблена строчкою. Низ штанів підігнутий двічі на лице та закріплений строчкою в швах та по середині. Склад: 97% бавовна, 3% еластан
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.