Спідниця лінії Basic WS17-SKW212
Спідниця лінії Basic WS17-SKW212
Спідниця лінії Basic WS17-SKW212
Спідниця лінії Basic WS17-SKW212

Також ми пропонуємо такі продукти :

Сукня жіноча MOENA

MOENA 2
899 UAH. 584 UAH.

Сукня жіноча MOENA

MOENA 2
899 UAH. 584 UAH.

Сукня жіноча EVB 24

21EVB 24
899 UAH. 629 UAH.

Спідниця лінії Basic. Колір Світло-сірий

Модель : WS17-SKW212
Ціна : 299 UAH.

Оберіть колір:
Світло-сірий

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Спідниця трикотажна з тканини лакоста з асиметричною частиною на запах. В бічних швах кишені. Пояс з тканини в рубчик на гумку. В низу спідниці з лівого боку вишито логотип брендк. Склад: 100% бавовна
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.