Спідниця-трапеція на гудзики колекції COLLEGE AW61-SKW101
Спідниця-трапеція на гудзики колекції COLLEGE AW61-SKW101
Спідниця-трапеція на гудзики колекції COLLEGE AW61-SKW101

Також ми пропонуємо такі продукти :

Сукня жіноча

WS61-DRW131
459 UAH. 230 UAH.

Спідниця жіноча

NEFRETI
1259 UAH.

Сукня жіноча

HIRI
1159 UAH. 695 UAH.

Спідниця-трапеція на гудзики колекції COLLEGE AW61-SKW101. Колір Темно-бежевий

Модель : AW61-SKW101
Ціна : 617 UAH.

Оберіть колір:
Темно-бежевий

Оберіть розмір:
MSXS Таблиця розмірів
Спідниця жіноча текстльна, трапецієвидного силуету. Модель на центральну застібку та 6 прорізних петель і 6 гудзиків. На передньому полотнищі рельєфи. На задньому- середній шов, рельєфи та накладні кишені. Всі рельєви та шви оздоблені подвійною оздоблюючю строчкою. Пришивний пояс на одну прорізну петлю та гудзик. На поясі розташовані шлювки. Підгин низу виробу закритим зрізом. Склад: 97% бавовна, 3% еластан
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.