Спідниця жіноча WS18-SKW411
Спідниця жіноча WS18-SKW411
Спідниця жіноча WS18-SKW411
Спідниця жіноча WS18-SKW411
Спідниця жіноча WS18-SKW411

Також ми пропонуємо такі продукти :

Сукня жіноча

BELLY
759 UAH. 417 UAH.

Сукня жіноча

COMFORT 13
799 UAH. 439 UAH.

Спідниця жіноча

MARLENKA
899 UAH. 629 UAH.

Спідниця жіноча. Колір Блідо-блакитний

Модель : WS18-SKW411
Old price : 399 UAH.
Ціна : 200 UAH.

Оберіть колір:
Блідо-блакитний

Оберіть розмір:
MXS Таблиця розмірів
Спідниця лінії Expression. Верхня частина спідниці викоана з трикотажної сітки, нижня - з мякої тканини. Пояс на гумку. Довжина за лінію колін. Склад: 100% поліестер
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.