Сукня - поло жіноча лінії Basic WS17-POW211
Сукня - поло жіноча лінії Basic WS17-POW211
Сукня - поло жіноча лінії Basic WS17-POW211
Сукня - поло жіноча лінії Basic WS17-POW211

Також ми пропонуємо такі продукти :

Сукня жіноча

SEMELI
699 UAH. 350 UAH.

Спідниця жіноча

NEFRETI
1259 UAH. 630 UAH.

Спідниця жіноча

LAUR
959 UAH. 575 UAH.

Сукня - поло жіноча лінії Basic. Колір Світло-сірий

Модель : WS17-POW211
Old price : 399 UAH.
Ціна : 259 UAH.

Оберіть колір:
Світло-сірий

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Сукня-поло жіноча трикотажна, класичного крою, напівприлеглого силуету. Відкидний комір. Центральна застібка- планка на три гудзики. Рукава оброблені манжетами. В бічних швах невеликі розпірки. Модель оздоблена вишивкою - лого. Склад: 100% бавовна
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.