Сукня 
flowers лінії No limits WS17-DRW313
Сукня 
flowers лінії No limits WS17-DRW313
Сукня 
flowers лінії No limits WS17-DRW313
Сукня 
flowers лінії No limits WS17-DRW313

Також ми пропонуємо такі продукти :

Сукня PALM лінії No limits

WS17-DRW311
559 UAH. 307 UAH.

Сукня жіноча MOENA

MOENA
899 UAH. 584 UAH.

Спідниця жіноча NOJA

NOJA
959 UAH. 575 UAH.

Сукня flowers лінії No limits. Колір Мультиколір

Модель : WS17-DRW313
Old price : 559 UAH.
Ціна : 363 UAH.

Оберіть колір:
Мультиколір

Оберіть розмір:
M Таблиця розмірів
Сукня трикотажна трапецевидного силуету, стиль casual. На спинці і передній частині - кокетки. Плече вкорочене. Горловина та пройма оброблені тканиною іншого складу та кольору. Склад: 84% віскоза, 14% поліестер, 2%еластан
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.