Сукня лінії No limits WS17-DRW312
Сукня лінії No limits WS17-DRW312
Сукня лінії No limits WS17-DRW312
Сукня лінії No limits WS17-DRW312

Також ми пропонуємо такі продукти :

Сукня жіноча

CLTN 249
859 UAH. 601 UAH.

Сукня жіноча

COMFORT 13
799 UAH. 439 UAH.

Спідниця жіноча

OTOLA
899 UAH. 405 UAH.

Сукня лінії No limits. Колір Світло-сірий

Модель : WS17-DRW312
Old price : 459 UAH.
Ціна : 298 UAH.

Оберіть колір:
Світло-сірий

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Сукня вільного силуету, стилю casual. Низ сукні відрізний та призібраний воланом. По спинці проходить центральний шов та невеличкий проріз від горловини у формі капельки. Горловина та рукава оброблені декоративною тасьмою. Склад: 95% бавовна, 5% поліестер
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.