Сукня з принтом та контрастним рукавом регланом колекції ACCENT AW. AW61-DRW121
Сукня з принтом та контрастним рукавом регланом колекції ACCENT AW. AW61-DRW121

Також ми пропонуємо такі продукти :

Сукня жіноча

SEMELI
699 UAH. 350 UAH.

Сукня жіноча SAMA

SAMA
1299 UAH. 650 UAH.

Сукня з принтом та контрастним рукавом регланом колекції ACCENT AW.. Колір Темно-бордовий

Модель : AW61-DRW121
Old price : 559 UAH.
Ціна : 280 UAH.

Оберіть колір:
Темно-бордовий

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Жіноча сукня з принтом та контрастним рукавом регланом колекції ACCENT AW. Модель трикотажна напівприлеглого силуету. Рукав- реглан, низ підігнутий двічі на лице. Горловина рібана з тканини виробу. Низ виробу оброблений розпошивлкою. Склад: 97% бавовна, 3% еластан
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.