Сукня жіноча WS18-DRW111
Сукня жіноча WS18-DRW111
Сукня жіноча WS18-DRW111
Сукня жіноча WS18-DRW111
Сукня жіноча WS18-DRW111

Також ми пропонуємо такі продукти :

Спідниця жіноча

LAUR
959 UAH. 575 UAH.

Сукня жіноча ZOSMA

21ZOSMA
1159 UAH. 811 UAH.

Спідниця жіноча FIONE

21FIONE
999 UAH. 699 UAH.

Сукня жіноча. Колір Світло-сірий

Модель : WS18-DRW111
Ціна : 399 UAH.

Оберіть колір:
Світло-сірий

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Сукня трикотажна лінії Basic new. Модель вільного силуету, оздоблена рюшею по лінії грудей та плечей. Склад: 95% бавовна, 5% поліестер
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.