Сукня жіноча WS18-DRW221
Сукня жіноча WS18-DRW221
Сукня жіноча WS18-DRW221
Сукня жіноча WS18-DRW221

Також ми пропонуємо такі продукти :

Сукня жіноча

COMFORT 13
799 UAH. 439 UAH.

Спідниця жіноча

LAUR
959 UAH. 575 UAH.

Спідниця жіноча

MARLENKA
899 UAH. 629 UAH.

Сукня жіноча. Колір Мультиколір

Модель : WS18-DRW221
Ціна : 499 UAH.

Оберіть колір:
Мультиколір

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Сукня прямого силуету лінії Casual2. Модель на брительки, які зав'язуються на плечах. По боках - розпірки. Склад: 97% віскоза, 3% еластан
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.