Сукня жіноча WS18-DRW301
Сукня жіноча WS18-DRW301
Сукня жіноча WS18-DRW301
Сукня жіноча WS18-DRW301

Також ми пропонуємо такі продукти :

Сукня жіноча

CLTN 249
859 UAH. 601 UAH.

Сукня жіноча

SEMELI
699 UAH. 350 UAH.

Спідниця жіноча NOJA

NOJA
959 UAH. 575 UAH.

Сукня жіноча. Колір Білий

Модель : WS18-DRW301
Ціна : 699 UAH.

Оберіть колір:
Білий

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Жіноча сорочка-сукня лінії Progressive. Модель виконана з м'якої тканини. Спинка подовжена. Класичний комір та манжети, застібка на гудзики. На передній частині - кишеня. Оздоблена дизайнерським принтом. Склад: 100% поліестер
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.