Сукня жіноча WS18-DRW301
Сукня жіноча WS18-DRW301
Сукня жіноча WS18-DRW301
Сукня жіноча WS18-DRW301

Також ми пропонуємо такі продукти :

Спідниця жіноча

OTOLA
899 UAH. 405 UAH.

Спідниця жіноча

MARLENKA
899 UAH. 629 UAH.

Сукня жіноча ZOSMA

21ZOSMA
1159 UAH.

Сукня жіноча. Колір Білий

Модель : WS18-DRW301
Ціна : 699 UAH.

Оберіть колір:
Білий

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Жіноча сорочка-сукня лінії Progressive. Модель виконана з м'якої тканини. Спинка подовжена. Класичний комір та манжети, застібка на гудзики. На передній частині - кишеня. Оздоблена дизайнерським принтом. Склад: 100% поліестер
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.