Сукня жіноча jazz лінії Line WS17-DRW411
Сукня жіноча jazz лінії Line WS17-DRW411
Сукня жіноча jazz лінії Line WS17-DRW411
Сукня жіноча jazz лінії Line WS17-DRW411

Також ми пропонуємо такі продукти :

Сукня жіноча

APRA
759 UAH. 380 UAH.

Сукня жіноча

CLTN 249
859 UAH. 601 UAH.

Сукня жіноча

SEMELI
699 UAH. 350 UAH.

Сукня жіноча jazz лінії Line. Колір Мультиколір

Модель : WS17-DRW411
Ціна : 559 UAH.

Оберіть колір:
Мультиколір

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Сукня жіноча трикотажна прямого силуету з пониженим плечем. Рукава оброблені манжетами. Модель виконана з мякої тканини в полоску, оздоблена принтом. Склад: 95% віскоза, 5% еластан
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.