Сукня жіноча лінії Line WS17-DRW413
Сукня жіноча лінії Line WS17-DRW413
Сукня жіноча лінії Line WS17-DRW413
Сукня жіноча лінії Line WS17-DRW413

Також ми пропонуємо такі продукти :

Сукня жіноча лінії Stronger

AW17-DRW411
519 UAH. 234 UAH.

Сукня жіноча

BEMKA
699 UAH. 489 UAH.

Сукня жіноча EVB 24

21EVB 24
899 UAH.

Сукня жіноча лінії Line. Колір Темно-бежевий

Модель : WS17-DRW413
Ціна : 399 UAH.

Оберіть колір:
Темно-бежевий

Оберіть розмір:
M Таблиця розмірів
Сукня трикотажна з тканини "замш". Модель напівприлеглого силуету з двома накладними кишенями. Передня частина та спинка з центральним швом. Горловина по спинці з вирізом на зуб. Склад: 90% поліестер, 10% еластан
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.