Сукня жіноча лінії Stronger AW17-DRW411
Сукня жіноча лінії Stronger AW17-DRW411
Сукня жіноча лінії Stronger AW17-DRW411
Сукня жіноча лінії Stronger AW17-DRW411

Також ми пропонуємо такі продукти :

Сукня жіноча

CLTN 252
799 UAH. 559 UAH.

Спідниця жіноча

NEFRETI
1259 UAH.

Сукня жіноча лінії Stronger AW17-DRW411. Колір Рожевий

Модель : AW17-DRW411
Ціна : 519 UAH.

Оберіть колір:
Рожевий

Оберіть розмір:
MSXS Таблиця розмірів
Сукня вільного силуету з воланами на рукавах, оздоблена застібкою - блискавкою. Понижена лінія плечей. На спині V-подібний виріз з декоративними смужками. Склад: 77% поліестер , 18% віскоза, 5% спандекс
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.