Сукня жіноча long лінії Line WS17-DRW414
Сукня жіноча long лінії Line WS17-DRW414
Сукня жіноча long лінії Line WS17-DRW414

Також ми пропонуємо такі продукти :

Сукня жіноча

SEMELI
699 UAH.

Сукня жіноча

TOTTI
1199 UAH.

Спідниця жіноча

NEFRETI
1259 UAH.

Сукня жіноча long лінії Line WS17-DRW414. Колір Запорошена троянда

Модель : WS17-DRW414
Ціна : 705 UAH.

Оберіть колір:
Запорошена троянда

Оберіть розмір:
MSXS Таблиця розмірів
Сукня трикотажна, жіноча - "long". Рукав короткий вшивний. На передній частині моделі - кокетка. Спинка з центральним швом і вирізом до лінії талії, а також з декоративними шлейками навхрест. Від лінії колін в бічних швах - розпірки. Склад: 47% віскоза, 47% поліестер, 6% лайкра
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.