Сукня жіноча mountain camp лінії Novelty WS17-DRW113
Сукня жіноча mountain camp лінії Novelty WS17-DRW113
Сукня жіноча mountain camp лінії Novelty WS17-DRW113
Сукня жіноча mountain camp лінії Novelty WS17-DRW113

Також ми пропонуємо такі продукти :

Сукня жіноча

CLTN 249
859 UAH. 601 UAH.

Сукня жіноча

BAGATELA
1199 UAH. 659 UAH.

Сукня жіноча SAMA

SAMA
1299 UAH. 650 UAH.

Сукня жіноча mountain camp лінії Novelty. Колір Кремовий

Модель : WS17-DRW113
Old price : 459 UAH.
Ціна : 298 UAH.

Оберіть колір:
Кремовий

Оберіть розмір:
S Таблиця розмірів
Сукня трикотажна вільного силуету, стиль casual. Горловина стійкою (гольф) з тканини в рубчик. Рукава вшивні із зустрічною складкою. Модель оздоблена принтом. Склад: 100% бавовна
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.