Светр чоловічий TORQ TORQ
Светр чоловічий TORQ TORQ
Светр чоловічий TORQ TORQ

Також ми пропонуємо такі продукти :

Блуза чоловіча

EVANDER
1199 UAH. 659 UAH.

Светр чоловічий

MORIEGO
899 UAH. 539 UAH.

Блуза чоловіча TEMIX

TREZ
1259 UAH. 755 UAH.

Светр чоловічий TORQ. Колір Темно-синій

Модель : TORQ
Old price : 1299 UAH.
Ціна : 779 UAH.

Оберіть колір:
Темно-синій

Оберіть розмір:
LMXLXXL Таблиця розмірів
Светр з напівгольфом, застібається на блискавку. Модель виконана з високоякісного трикотажу. Склад: 70% віскоза, 30% нейлон.
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.