Светр жіночий WS18-SWW111
Светр жіночий WS18-SWW111
Светр жіночий WS18-SWW111

Також ми пропонуємо такі продукти :

Блуза жіноча

KANIO II
999 UAH.

Светр жіночий

BLONI
759 UAH. 607 UAH.

Светр жіночий

PREEPI
959 UAH.

Светр жіночий WS18-SWW111. Колір Блакитна сталь

Модель : WS18-SWW111
Ціна : 599 UAH.

Оберіть колір:
Блакитна сталь

Оберіть розмір:
LMSXS Таблиця розмірів
Кардиган лінії Basic new. Модель виконана з трикотажної тканини під джинс. Прямий силует. В бічних швах кишені та невеликі розрізи. Склад: 70% віскоза, 25% поліестер, 5% еластан.
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.