Світшот чоловічий лінії Stronger AW17-JTM411
Світшот чоловічий лінії Stronger AW17-JTM411
Світшот чоловічий лінії Stronger AW17-JTM411
Світшот чоловічий лінії Stronger AW17-JTM411
Світшот чоловічий лінії Stronger AW17-JTM411

Також ми пропонуємо такі продукти :

Светр чоловічий

NITEL
1199 UAH. 659 UAH.

Светр чоловічий

MERVAN
899 UAH. 539 UAH.

Светр чоловічий

AMOS
959 UAH. 623 UAH.

Світшот чоловічий лінії Stronger. Колір Сірий

Модель : AW17-JTM411
Ціна : 799 UAH.

Оберіть колір:
Сірий

Оберіть розмір:
M Таблиця розмірів
Світшот чоловічий з утепленого трикотажу. Бічні шви зміщені до переду та оздоблені замочками. Модель оформлена текстовим принтом. Склад: 90% бавовна, 10% полістер
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.