Світшот жіночий лінії Natural motives AW17-JTW311
Світшот жіночий лінії Natural motives AW17-JTW311
Світшот жіночий лінії Natural motives AW17-JTW311
Світшот жіночий лінії Natural motives AW17-JTW311

Також ми пропонуємо такі продукти :

Блуза жіноча

PENEDO
799 UAH. 400 UAH.

Світшот жіночий PAMIO

21PAMIO
899 UAH. 764 UAH.

Світшот жіночий лінії Natural motives. Колір Чорний

Модель : AW17-JTW311
Ціна : 599 UAH.

Оберіть колір:
Чорний

Оберіть розмір:
M Таблиця розмірів

Світшот жіночий виконаний поєднанням двох тканин: трикотажу та шифону. Трикотажна частина з асиметричним краєм. Модель оздоблена вишивкою квіткового мотиву. Склад: 97% бавовна, 3% еластан

Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.