Жіноча майка з принтом "Вороном" з колекції ABRA AW61-TSW111
Жіноча майка з принтом "Вороном" з колекції ABRA AW61-TSW111

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка жіноча

JIANA
299 UAH. 150 UAH.

Жіноча майка з принтом "Вороном" з колекції ABRA. Колір Блакитна сталь

Модель : AW61-TSW111
Old price : 399 UAH.
Ціна : 200 UAH.

Оберіть колір:
Блакитна сталь Світло-голубий

Оберіть розмір:
MS Таблиця розмірів
Жіноча футболка з принтом "Вороном" з колекції ABRA. Трикотажна модель вільного крою без рукавів. Бічні шви зміщені до переду. Горловина оброблена рібом(з тканини виробу). Пройма- внутрішньою бейкою. Низ виробу- розпошивалкою. Склад: 47% віскоза, 47% поліестер, 6% лайкра
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.