Жіночі джинси slim з колекції ABRA AW61-JEW111
Жіночі джинси slim з колекції ABRA AW61-JEW111
Жіночі джинси slim з колекції ABRA AW61-JEW111

Також ми пропонуємо такі продукти :

Джинси жіночі

STRIJELA
1199 UAH.

Джинси жіночі

COXAE
1199 UAH.

Жіночі джинси slim з колекції ABRA AW61-JEW111. Колір

Модель : AW61-JEW111
Ціна : 831 UAH.

Оберіть колір:

Оберіть розмір:
LMSXS Таблиця розмірів
Жіночі джинси slim з колекції ABRA. Модель з джинсової тканини, завужена до низу. На передньому полотнищі кишені джинсового типу. Центральна застібка на гудзик та блискавку. На задньому полотнищі накладні кишені з оздоблюючими строчками. Джинси оброблені декоративною строчкою. На поясі настрочена шкіряна нашивка. Низ штанів відкритим зрізом. Склад: 97% бавовна, 3% еластан
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.