Жіночий лонгслів реглан з принтованої тканини колекції ABRA AW61-TLW111
Жіночий лонгслів реглан з принтованої тканини колекції ABRA AW61-TLW111
Жіночий лонгслів реглан з принтованої тканини колекції ABRA AW61-TLW111

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка жіноча

DIZZY
359 UAH. 180 UAH.

Футболка жіноча

JIANA
299 UAH. 150 UAH.

Футболка жіноча

CARACA
459 UAH. 230 UAH.

Жіночий лонгслів реглан з принтованої тканини колекції ABRA. Колір Сірий

Модель : AW61-TLW111
Ціна : 389 UAH.

Оберіть колір:
Сірий

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів

Жонічий лонгслів реглан колекції ABRA. Трикотажна модель вільного крою. Рукав- реглан з принтованої тканини, оброблений манжетами. Горловина- рібана. Низ виробу оброблений патентом. 47% віскоза, 47% поліестер, 6% лайкра

Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.